Contact


Casa Auto Vâlcea
Str. Barajului, Nr.81, 247062 Vâlcea
+40 739 999990
office@casaautovalcea.ro

Vânzări
Luni - Vineri 08:00 – 17:00
Sambătă 08:00 – 13:00
Duminică Închis
Service
Luni - Vineri 08:00 – 17:00
Sambătă 08:00 – 13:00
Duminică Închis
Adrian Surdu

Adrian Surdu

Consultant Vanzari

+40735777208
adi.surdu@casaautovalcea.ro
Alina Pop

Alina Pop

Consilier Vânzări

0735 541443
alina.pop@casaautovalcea.ro
Cătălin Prisăcaru

Cătălin Prisăcaru

Consilier Vânzări

0735 777207
catalin.prisacaru@casaautovalcea.ro
Claudiu Ciobanu

Claudiu Ciobanu

Consultant Vanzari

+40725660960
claudiu.ciobanu@casaautovalcea.ro
Corvin Mariș

Corvin Mariș

Consilier Vânzări

0739 935063
corvin.maris@casaautovalcea.ro
Ion Drăgan

Ion Drăgan

Economist

0744 353390
ion.dragan@casaautovalcea.ro
Lavinia Niculae

Lavinia Niculae

Specialist Marketing

+40733 733 959
lavinia.niculae@casaautovalcea.ro
Andrei Rizoiu

Andrei Rizoiu

Șef Atelier

0735 777212
andrei.rizoiu@casaautovalcea.ro
Bogdan Simionescu

Bogdan Simionescu

Consilier Vânzări Piese și Accesorii

0725 519572
bogdan.simionescu@casaautovalcea.ro
Daniel Berbece

Daniel Berbece

Consilier Service

0725 660960
daniel.berbece@casaautovalcea.ro
Daniel Sima

Daniel Sima

Consultant Piese De Schimb

0731 319770
daniel.sima@casaautovalcea.ro
Octavian Bănuță

Octavian Bănuță

Consilier Service

0725 767825
octavian.banuta@casaautovalcea.ro
Tiberiu Radu

Tiberiu Radu

Consilier Vânzări

0731 319771
tiberiu.radu@casaautovalcea.ro
Diana Mihai

Diana Mihai

Star Assistant

0739 999990
office@casaautovalcea.ro
Alin Mardale

Alin Mardale

Director Executiv

0725 519570
alin.mardale@casaautovalcea.ro
Damian Miroiu

Damian Miroiu

Director After-sales

0725 352816
damian.miroiu@casaautovalcea.ro
Nicușor Radu

Nicușor Radu

Director Economic

0732 164533
nicusor.radu@casaautovalcea.ro
Răzvan Stroe

Răzvan Stroe

Director Vânzări

0799 888945
razvan.stroe@casaautovalcea.ro

Casa Auto Sebeș
Strada Călărași nr. 84, 515800 Sebeș
+40 358 401924
office@casaautosebes.ro

Vânzări
Luni - Vineri 08:00 – 17:00
Sambătă 08:00 – 13:00
Duminică Închis
Service
Luni - Vineri 08:00 – 17:00
Sambătă 08:00 – 13:00
Duminică Închis
Lucian Vasiu

Lucian Vasiu

Director Vânzări

0735 401404
lucian.vasiu@casaautosebes.ro
Mihai Voinea

Mihai Voinea

Consilier Vânzări

0721 946002
mihai.voinea@casaautosebes.ro
Radu Susan

Radu Susan

Consilier Vânzări

0730 036911
radu.susan@casaautosebes.ro
Ana Blandea

Ana Blandea

Director Economic

0730 333871
ana.blandea@casaautosebes.ro
Camelia Raț

Camelia Raț

Economist

0730 333871
camelia.rat@casaautosebes.ro
Lavinia Niculae

Lavinia Niculae

Specialist Marketing

+40733733959
lavinia.niculae@casaautovalcea.ro
Alexandru Candea

Alexandru Candea

Șef Atelier

0722 378018
alexandru.candea@casaautosebes.ro
Andrei Cibu

Andrei Cibu

Responsabil Piese De Schimb

0730 333874
andrei.cibu@casaautosebes.ro
Bogdan Petru

Bogdan Petru

Șef Atelier Autoturisme

0735 401406
bogdan.petru@casaautosebes.ro
Cornel David

Cornel David

Director After-sales

0730 333872
cornel.david@casaautosebes.ro
Florin Mihaiu

Florin Mihaiu

Consultant Piese De Schimb

0734 220745
florin.mihaiu@casaauto sebes.ro
Gabriel Hațegan

Gabriel Hațegan

Șef Atelier Camioane

0729 921104
gabriel.hategan@casaautosebes.ro
Vasile Godiciu

Vasile Godiciu

Șef Atelier Caroserie

0730 333873
vasile.godiciu@casaautosebes.ro
Vlad Iulian

Vlad Iulian

Consultant Service

0735 401403
iulian.vlad@casaautosebes.ro
Daniela Roman

Daniela Roman

Info Desk Assistant

0734 220744
daniela.roman@casaautosebes.ro

Contactati-ne Completati formularul de mai jos, iar consultantii nostri va vor contacta in cel mai scurt timp posibil.